PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235965}
6,9 13 933
oceny
6,9 10 1 13933
5,7 3
oceny krytyków
Jasne błękitne okna
powrót do forum filmu Jasne błękitne okna

REWELACJA

ocenił(a) film na 10

genialny film. typowo babskie kino. pierwszy raz ryczałam na polskiej produkcji! i to już od połowy. Brodzik i Kawka - super ! Boguś Linda - DOBRA ROBOTA !

ocenił(a) film na 9
jumpingjackflash

no ja sobie inaczej wyobrazam typowe babskie kino, smutny wyciskacz lez!

ocenił(a) film na 1
jumpingjackflash

typowe babskie kino, czyli to za czym ja niekoneicznie przepadam.
szczerze? nie byłam i chyba się nie wybiorę.
pani Kawka mnie odstrasza.. ;]

ocenił(a) film na 9
peg_

ja sie nie zgadzam, ze to jest typowe babskie kino, bo ja babskie kino kojarze z czyms pogodnym a to jest smutny film, w niektorych momentach ciezki, choc warto go obejrzec, trzeba miec odpowiedni nastroj, zwlaszcza zeby ogladac twarz osoby umierajacej na raka, film wart obejrzenia!

ocenił(a) film na 10
teresab

"typowo babskie kino" - w tym stwierdzeniu chodziło mi o to ze mój mąż pewnie zanudził by się. zresztą historia przyjaźni kobiet z problemami nie jest zbytnio zachęcająca dla normalnego faceta.
A co do Kawki to pierwsza produkcja jaką z nia oglądałam i może dlatego podobała mi się. nie wiem jakby to było jakbym oglądała ją w serialu w którym gra. pewnie patrzyłabym trochę przez pryzmat serialu. ale naszczescie nie oglądam tych serialików.
No i jestem zgruzgotana dzisiejszą recenzją w GW. ale wybaczam bo pisał to FACET !!

ocenił(a) film na 9
jumpingjackflash

hmmm ja byłam na tym filmie z moim mężem, którego uznaję za normalnego faceta, jemu film się nie znudził ale też uważa że jest to smutny film, jeśli juz mowa o babskim kinie to naprawdę wolę filmy typu 'Miss Agent', gdzie można sie pośmiać. Film warto obejrzeć, ale gdybym wiedziała, że jest to tak smutny film to poszłabym w bardziej dogodnym nastroju na taki film. Zreszta po reklamie filmu nie sądziłam, że nie będzie to pogodny film.

ocenił(a) film na 10
teresab

I PO CO OPOWIADASZ FILM???????????????????

ocenił(a) film na 10
genowefas

ja opowiadam film??? w którym zdaniu mojej wypowiedzi????

ocenił(a) film na 10
genowefas

chodzi mi o wypowiedz uzytkownika teresab a nie Twoja

ocenił(a) film na 9
genowefas

po to, że gdybym ja o tym wiedziała wcześniej to bym nie poszła na ten film tego dnia, ja muszę mieć nastój na taki film, kino ma być dla mnie przyjemnością a nie mnie dobijać a wczoraj ten film mnie dobił.

ocenił(a) film na 10
teresab

a czy to nasza sprawa jaki mialaś nastrój??

ocenił(a) film na 9
jumpingjackflash

nie, tak samo jak nie musisz czytać tzw. fragmentów filmu, jesli nie masz na to ochoty:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones