PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235965}
6,9 13 933
oceny
6,9 10 1 13933
5,7 3
oceny krytyków
Jasne błękitne okna
powrót do forum filmu Jasne błękitne okna

Niestety. Wyszło jak zawsze.
Ale może najpierw o plusach tego filmu.
Przede wszystkim pokłony dla Pana Lindy. Jak na pierwsze próby filmowe, moim zdaniem, bardzo udany, pod względem samej historii i zdjęć. Podobały mi się te wspomnienia z dzieciństwa, pewien sentymentalny i poetycki wydźwięk filmu. To było wspaniałe. Dodatkowo świetna gra Pani Kawki. I tutaj koniec pozytywnych opinii.
Straszna, okropna, tragiczna Brodzik. Nie wiem kto wybrał akurat tą aktorkę. W ogóle nie pasowała, nie przekonała mnie kompletnie. Sztuczna do bólu. Powinna grać w komediach i trzymać się z daleka od dramatów itp. Jej rola zniszczyła cały potencjał filmu.
Dodatkowo cały film sprawiał wrażenie takiego taniego, wyciskacza łez na siłę. Ja się nie wzruszyłam, to wszystko było tak nachalne, że nie wywołało we mnie aż tak silnych emocji. Mimo wszystko, z pewnością wrócę do tego obrazu, bo warto. I jakoś przeżyję grę Brodzikowej, bo ten film dobrze się ogląda dzięki tej bardziej "artystycznej" stronie.

ocenił(a) film na 6
kasia86_filmweb

Podzielam w pewnym stopniu opinię. W ogóle dodam, że mam strasznie mieszane uczucia. Zasadniczo film był dla mnie okropnie nudny, bez zaskoczenia, jednak...no właśnie-jeśli ktoś umie patrzeć, dostrzeże to 'coś'.
Z jednej strony właśnie podobała mi się ta sentymentalność, melancholijność, ale już z drugiej strony...okropnie się nudziłam. Ciężko jest mi jednoznacznie ocenić ten film.

Ale czy Brodzik była tak tragiczna?

ocenił(a) film na 9
domcia_domcia

bo zycie generalnie jest nudne :) taki mial byc , smierc jak kromka chleba bez fajerwerkow hoolywoodckich patentow jest zycie i go nie ma gra sie toczy dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones