PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235965}
6,9 13 934
oceny
6,9 10 1 13934
5,7 3
oceny krytyków
Jasne błękitne okna
powrót do forum filmu Jasne błękitne okna

muzyka z zwiastunu

użytkownik usunięty

czyja jest to piosenka ktora przewija się przez cały zwiastun filmu??? wie ktos moze?

ocenił(a) film na 10

wiem, że śpiewa Kasia Nosowska,lecz tytulu piosenki nie znam.

użytkownik usunięty
misour

yhmmm.tego trez sie domyslilem...ale jak zaczalem szukac po jej stronach to zadna piosenka nie ma takich słów :(

ocenił(a) film na 7

muzyka do filmu jest wojtka waglewskiego i slowa tego utoru tez, ale jak dotad nie ma ich chyba na necie.

ocenił(a) film na 7

nno a slowa sa dokladnie zespolu voo voo i boguslawa lindy tytul utworu to "jasne blekitne okna" i narazie na necie mozna znalezc ich tylko tyle
?To jak sen kochanie jak sen
Co chroni nas nocy mocą
Ty to wiesz i ja to wiem
Że nigdy dość tych nocy?
widze ze temat jest juz stary wiec jesli masz juz jakies blizsze dane na ten tamat lub sam utwor to podziel sie prosze informacjami;)

ija001

Wydaje mi się, że tę piosenkę śpiewa Mania Peszek. Tytułu nie znam, na Merlinie jest już soundtrack, więc pewnie na dniach singiel powinien trafić do radia.

ocenił(a) film na 7
kayovox

śpiewa nosowska. mam wielka nadzieje ze masz racje i niedlugo bedzie mozna dorwac ten utwor;)

ija001

Mnie to ze słuchu na Manię wygląda :)ale skoro piszesz, że to Nosowska. Utwór nazywa się bardzo prosto "Piosenka kobieca", na soundtracku jest jeszcze jej męska wersja w wykonaniu Wojtka Waglewskiego "Piosenka męska z głosem ludzkim". Muzyka trafiła do sklepów tuż przed Świętami, także jest już do "dorwania".
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
kayovox

dziekuje bardzo za informacje:):):) pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
ija001

"slowa sa dokladnie zespolu voo voo i boguslawa lindy"
Z lindą to chyba żart jakiś, pfff...

jeśli ktoś miałby tą piosenkę to proszę o przysłanie to mój mail aga1216@wp.pl z góry dzięki

ocenił(a) film na 7
magnesm

i ja proszę malwina2506@o2.pl


bardzo prosze, jesli ktos ma piosenki z 'Jasnych...' to niech mi wysle : dia_k@wp.pl chodzi mi szczególnie o te piosenke Nosowskiej i wersje meska ;)

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś ma już ten utwór? Lub chociaż cały tekst?
Jeśli chodzi o męska wersję to mogę tylko powiedzieć, że jest w wykonaniu Wojtka Waglewskiego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
martav4

Jeśli ktoś szuka tego kawałka to niech napiszę prośbę o ten kawałek na mail - pico_16@wp.pl


A pierwotnie utwór (z albumu "Koledzy" Maleńczuka i Waglewskiego) zwie się:
Maleńczuk & Waglewski - Piosenka męska z głosem ludzkim

Oto tekst utworu: http://www.tekstowo.pl/index.php/tekst/Maciej_Male%F1czuk&Wojciech_Waglewski/Pio senka_m%EAska


A na krążku z soundtrackiem filmu "Jasne błękitne okna" jest cover tego utworu tak się zwiący:
Kasia Nosowska - Piosenka kobieca

Kasia Nosowska - Piosenka kobieca. moja ulubiona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones