January Brunov

8,4
555 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby January Brunov

szalone liczby

użytkownik usunięty

Czy ktoś pamieta jeszcze ten teleturniej ? Okropność! Dzieciaki, które miały komputerki w głowie, para prowadzących, która (jak każdy normalny człowiek) nie znała połowy odpowiedzi.

ja pamietam., chociaz mala jeszcze bylam :) tak w ogole to prowadzil to razem ze śp. Daria Trafankowska...

Magda

"ja pamietam., chociaz mala jeszcze bylam :) tak w ogole to prowadzil to razem ze śp. Daria Trafankowska..."???

razem ze śp. Darią Trafankowską a nie z Daria Trafankowska !

zamiast wchodzić na portale internetowe proszę udać się hyżo na lekcje języka polskiego !

Zandarm

"proszę udać się hyżo na lekcje języka polskiego !"

- bezcenne. Szkoda, że nasz naczelny komediant-furiat filmwebu przestał się udzielać.

A sam teleturniej to żadna okropność, mi się wówczas podobał.

Magda

"ja pamietam., chociaz mala jeszcze bylam :) tak w ogole to prowadzil to razem ze śp. Daria Trafankowska..."???

razem ze śp. Darią Trafankowską a nie z Daria Trafankowska !

zamiast wchodzić na portale internetowe proszę udać się hyżo na lekcje języka polskiego !

Zandarm

Pamiętam, że był też jakiś zwierzak w reklamówce, tylko nie mogą sobie przypomnieć jaki ( chyba wiewiórka).

Tiili

a może pan bóbr? witam pana panie borze bobrze w borze hehe z reklamy colgate?

Zandarm

trafiłam dziś przypadkiem na te stronke i.....to jest filmweb a nie portal polonistów. kobieto,wyluzuj. podejrzewam,ze osoba pisząca o pani Darii zna zasady ortografii!! czesto piszac na komputerze stosujemy rózne skróty,a napisanie "Daria" a nie "Darią" to chyba nie zbrodnia...poza tym chyba kazdy wiedział o co chodzi,z kontekstu sie było można domyślec....nie trawie ludzi ktorzy czepiają sie wszystkiego..pozdrawiam

użytkownik usunięty
kalela

Dokładnie kalea...poza tym ta osoba może też np.nie mieć polskiej czczionki!!Wyluzuj!

pacanie ALBO PPPPPPPAAAAAAAAAACAAAAAAAANIEEEEEEE
....
ZAUWAż żE NAPISAłA śP.


slepy jestes?

kalela

nie wolno kalać języka a żandarm to nie kobiece imię.

użytkownik usunięty
Zandarm

No właśnie i znów to samo :-) Zapominamy o wielkiej literze na początku zdania i o przecinku przed spójnikiem "a".

Jaka ona tam wielka - ta litera. Wystarczy duża. Bardzo logicznie tłumaczy to prof. Miodek.

kalela

"nie trawię ludzi, którzy czepiają się wszystkiego" - I słusznie, ale słuszność przyznaję nie tobie i twojemu świętoszkowatemu oburzeniui, ale tym, którzy, jak twierdzisz, czepiają się wszystkiego.

Zandarm

Kolega ma racę proszę mu tu nie robić wyrzutów, gdyż walczy w dobrej sprawie.

galopujacy_jelen

...upa, a nie ma rację - widać, że jesteście jeden(jedna) wart(a) drugiego - wasza inteligencja jest jednakowo zerowa!

użytkownik usunięty
Zandarm

Żandarmie! Tobie też by się przydało kilka lekcji. Po pierwsze: pierwszy wyraz w zdaniu piszemy wielką literą, a po drugie: "chyżo", a nie "hyżo".

ja pamiętam ten teleturniej ale nie najgorzej go wspominam, to były lata 90-te, może nawet ich pierwsza połowa, nie pamiętam dobrze, oglądało się Szalone liczby i Koło fortuny

pamietam ze byla konkurenca, chyba finałow - "skacz,licz i wygraj" hehe stare dobre czasy ;]

hehe, pamietam to. zawsze to ogladalam. mi sie podobalo.

hehe, Dusia ma rację a January blefuje:)

kRis

Teraz tak czytam i patrze i "HYŻO" jak napisał Żandarm pisze sie CHYŻO , wiec do Żandarma , proszę zamiast pisać tutaj idź na forum polonistyczne :]

Program był dobry, przynajmniej zmuszał do logicznego myślenia, a nie jak teraz - możesz gówno wiedzieć i wygrywać niewiadomo co...

Ja brałem udział w tym teleturnieju! Byłem wtedy w V klasie podstawówki, to było w 1999 roku. A ten zwierzak z wejściówki to był bóbr Plusik :)

Ten teleturniej było o niebo lepszy od dziesiejszego badziewia w stylu tego programu z dzieciakami co leci na dwójce, a dorośli w nim sprawiają wrażenie, że grają o lizaki a nie o prawdziwą kasę.. albo 8-latek pokonuje dorosłego w znajomości tablicy okresowej pierwiastków :]

użytkownik usunięty
aqu32

agu32 wyjąłeś mi to z ust :-)

http://www.youtube.com/watch?v=LjTaDAnP_dk&feature=related
link do szalonych liczb

Nie widziałem nic okropnego w tym teleturnieju. Można było się dużo nauczyć, para prowadzących super, dzieciaki mądre - co się czepiasz? :D

boolion

Autor tematu wychodzi pewnie z założenia, że jak jakiś dzieciak potrafił wykonywać działania matematyczne na liczbach 3-cyfrowych to jest nie wiadomo jakim "kujonem" i komputerem - może ma jakiś kompleks ;) Pewnie sam do dzisiaj nie potrafiłby obliczyć większości tego, co w tym programie było i żal mu tyłek ściska, że "jakiś 8-latek" potrafił.

Hehe, pamiętam to. Często jako nagroda pojawiały się "rollery" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones